Cariere

MOMENTAN NU AVEM POSTURI VACANTE DISPONIBILE

Odată ce ai ajuns aici probabil ca vrei să lucrezi cu noi. Ne bucurăm sa atragem oameni capabili şi sa investim în dezvoltarea lor personală şi profesională. Dacă eşti interesat să participi la dezvoltarea companiei şi să creşti odată cu noi, dacă eşti specialist sau doar tânăr la început de drum şi îţi place contabilitatea, te aşteptăm să candidezi pentru posturile vacante şi să ne prezinţi aspiraţiile tale profesionale la adresa office@mdm.ro

Pentru noi fiecare angajat este important, asa ca asteptam CV-ul tau!

Posturi vacante
Avem disponibil un post de economist-contabil.

Conditii minimale de angajare:
— absolvent(a) studii economice superioare (nivel licenta);
— experienta relevanta in domeniul contabil de cel putin 3 ani;
— cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (cel putin).

Asteptarile noastre de la viitorul angajat sunt:
— sa-si organizeze munca cat mai bine;
— sa respecte procedurile profesionale;
— sa aiba o fire deschisa si sociabila;
— sa aiba abilitati de lucru la PC;
— rezistenta la munca statica;
— dorinta de pregatire profesionala continua.

Responsabilitatile postului:
— prelucrari contabile;
— calcul fiscal;
— situatii financiare;
— intocmire declaratii fiscale;
— efectuarea de revizii contabile;
— raportari conform IFRS;
— participari in echipe de audit financiar.

Beneficii:
— perfectionare profesionala la un nivel ridicat;
— salariu atractiv.

CV-urile se trimit la adresa office@mdm.ro